VEFAT İLANI VER

Vefat, Anma, Teşekkür ve Başsağlığı ilanlarınız için

İNDİRİMLİ FİYATLARLA 10 DK İÇİNDE SİZİ ARAYALIM!

    İsim - Soyisim

    Telefon

    Email

    İlan Konusu

    İlan Metniniz

    İlan Türleri

    Taziye & Başsağlığı

    Vefat eden bir kişinin seveni ve yakınları tarafından verilen ilan türüdür.

    Taziye & Başsağlığı

    Vefat eden bir kişinin seveni ve yakınları tarafından verilen ilan türüdür.

    Teşekkürler

    Başarılı geçen bir operasyondan sonra Doktor'a, bir cenaze töreninin ardından katılımcılara teşekkür etmek amacıyla verilen ilanlardır.

    Vefat İlanı Örnekleri

    Gazetelerde yayınlanan Çerçeveli Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür, Mevlit, vb.ilanlardır.

    Telefon

    Sabit: 0212 227 79 79

    Mobil: 0555 983 46 76

    Çalışma Saatleri

    7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

    Hürriyet Vefat(Ölüm) İlanları

    Hürriyet vefat(ölüm) ilanları; anma, taziye sunma ve başsağlığı dileme gibi sosyal mesajların Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanmasını sağlayan servistir. Bu ilanlar hem bir vefattan duyulan hüznü anlatmakta, hem de cenazenin nereden kalkacağı, cenaze namazının ne zaman kılınacağı gibi cenazeye dair bilgi içeriklerini de paylaşmaktadır.

    Vefat(ölüm) ilanları en çok taziye amaçlı yayınlanmaktadır. İnsanlar sevdikleri ve değer verdikleri bir yakınlarının, aile dostlarının, devlet büyüklerinin ve topluma mâl olmuş kişilerin vefatından duydukları üzüntüyü paylaşmak amacıyla gazetelerin ilgili sayfalarına ilan vermektedirler. Vefat ilanlarının bir diğer işlevi ise vefat eden kişilerin cenaze organizasyonunu duyurmaktır. Cenaze namazının hangi vakitte kılınacağı, hangi camiden kalkacağı, taziyelerin ne zaman ve nerede alınacağı gibi bilgiler de vefat ilanı içerisinde paylaşılabilmektedir. Böylelikle, mevtanın en geniş çevresine, sevenlerine cenaze günü gerçekleşecek organizasyon iletilmiş olur.

    Hürriyet Gazetesi’ne vefat(ölüm) ilanı vermek isterseniz bizimle hemen iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

    Hürriyet Bugünkü Vefat(Ölüm) İlanları sayfamızdan, her gün güncellediğimiz vefat ilanlarına ulaşabilir, vermeyi düşündüğünüz ilan hakkında örnek görsellere bakabilirsiniz.

    Tüm bölgelerden biri arayarak (0212 227 79 79), e-posta adresimize mail atarak ve sitemizdeki formu doldurarak ilan verebilirsiniz.

    İsteğinize bağlı olarak bölgesel, İstanbul veya Türkiye baskısı yayınlatabilirsiniz.

    Evet Basın ilan kurumuna bağlı bütün gazetelere ilan verebilirsiniz. (Hürriyet, Sabah, Sözcü, Milliyet, Cumhuriyet, Dünya v.b.)

    İlanlar sütun(en) ve boyuta göre hesaplanır. Her bölgenin baskı fiyatı farklıdır. Detaylı bilgi için 0212 227 79 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

    Vefat ilanlarınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Resmi e-posta veya whatsapp yoluyla bize iletebilirsiniz. İster renkli ister siyah beyaz fotoğraf kullanabilirsiniz (sadece renkli fotoğraflarda %15 fiyat farkı uygulanır)

    İlan görseliniz profesyonel grafik servisimiz tarafından hazırlanıp baskı öncesi onayınıza sunulur. Sizden onay alındıktan sonra baskıya alınır.

    Başsağlığı, Teşekkür, Anma, Duyuru, Ticari, İK ve seri ilanlar verebilirsiniz.

    Kredi kartıyla veya banka havalesiyle yapabilirsiniz.

    Sitemizde bulunan fiyatlar KDV Dahil fiyatlardır. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda faturanızı kesip adresinize gönderiyoruz.

    Call Now ButtonHemen Arayın!
    × WhatsApp Destek